V pátek 4. 11. 2022 se naše školka proměnila ve velký strašidelný hrad. My děti jsme byly na výpravu hradem perfektně připraveny a ve strašidelných kostýmech jsme se vypravily na tajuplnou cestu od půdy až po sklep školky. Náš strašidelný hrad navštívily i nadpřirozené bytosti, které se usadily v různých koutcích naší školky. Například ve sklepě byl pan Kostlivec, moc toho nenamluvil, ale dalo to velkou odvahu se jít na něho kouknout. Na chodbě seděl malinkatý čertík, snažil se nám nahnat strach, ale moc se mu to nepovedlo. Po hradu chodil pan Duch a doprovázel nás k různým stanovištím, také nám pomáhal, pokud to někdo potřeboval nebo nám dodával odvahu jít dál. Na půdě na nás čekala milá paní čarodějka. Hradem také procházela kočička, strašidelná uklízečka, a ještě jedna čarodějka. Cestu jsme všichni prošli a za odměnu jsme dostali krásnou medaili a sladkost. Završení celého dne byla strašidelná diskotéka, to byla jízda.