V pátek 6.1. 2023 měli svátek Tři králové – Kašpar, Melichar a Baltazar. Abychom dostáli tradici tříkrálové koledy, vyrobily si děti královské koruny, naučily se koledu a společně jsme vyrazili do ulic.😊

Nejprve jsme zavítali do domu s pečovatelskou službou, kde nás přivítaly babičky a podle jejich úsměvů jsme je jistě mile překvapili. Dále jsme koledovali v obchodech (U Tonyho a COOP), na obecním úřadě, na základní škole, a nakonec v naší jídelně. Děti si vykoledovaly spoustu dobrot, které si také odnesly domů a v rámci tříkrálové charitativní sbírky vybraly i nějaké peníze. I tento rok je výtěžek ze sbírky určen na paliativní péči a pomůcky pro tělesně postižené lidi. Moc děkujeme všem, kteří nám přispěli do pokladničky a dali nám i sladkou odměnu.

Přejeme hodně zdraví a štěstí v roce 2023!