Ve čtvrtek 16. 2. 2023 jsme ve školce uspořádali velký karnevalový den. Od rána se ve třídě scházely různé maškary nebo převleky a děti si mohly užívat karnevalové atmosféry – tančit, házet balónkem skrz obruč nebo si jen prohlížet krásně, karnevalově vyzdobenou školku. Po slavnostním zahájení karnevalu následovala velká přehlídka masek a pak už jsme se vrhli na samotnou zábavu. V celé školce byla připravena stanoviště s různými úkoly a hrami, které si děti mohly zvolit podle svého uvážení. Procházely z jedné třídy do druhé chodbou plnou různých překážek a pohybových aktivit. Ve třídách na děti čekaly paní učitelky v převlecích, aby jim ukázaly další zábavné hry, které si pro ně připravily.

Nakonec jsme si všichni společně zatančili, vyfotili se na památku a ochutnali dobroty, které jsme upekli předchozí den. Děti ze Soviček upekly výborné povidlové taštičky a Žabičky zase skořicové šneky z listového těsta. Pro mlsné jazýčky byl připraven také popcorn.

Karneval v naší růžové školce se velmi povedl a my už se těšíme, co dalšího nás čeká😊