Ve čtvrtek 29. 3. 2023 jsme se všichni vypravili na místní statek pana Ing. Zuzánka podívat se na kravičky a telátka. Pan Zuzánek nás, spolu se svým psem Maxem, mile přivítal a ochotně nás provedl celým kravínem. Děti a paní učitelky si připravily několik otázek, které nám rád zodpověděl.

Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí nejen ze života kraviček, ale také ze života na statku. Krávy nás nejprve přivítaly hlasitým bučením, ale po několika minutách si na nás zvykly, a dokonce se některé nechaly i pohladit. Velkým zážitkem pro děti byla také možnost sednout si za volant velikého traktoru 😊

Každoroční návštěva statku patří mezi naše oblíbené jarní výlety. Jsme moc rádi, že nám pan Zuzánek dovolí nahlédnout do jeho „království“ a za to mu moc děkujeme!